KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12317635
nr 1231 7635
Brita Nordencreutz
(1899-1982), Sverige
Oljemålning, Vattendrag, Signerad. Olja på duk, 25x36
Brita Nordencreutz, född 1899, död 1982, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 28 januari 2019
kl 20:19:27
22/1 11:58:45
150 kr
27/1 00:01:30
Brita Nordencreutz
Läs mer om Brita Nordencreutz